Stealth Pro – kas Turtle Beach tegi juhtmevabade mänguriklappide kuninga?

Turtle Beach, mis on muuhulgas ka Roccati emafirma, tõi avalikkuse ette enda sõnul juhtmevabade mänguriklappide kuninga – Turtle Beach Stealth Pro.

Nende julges väites võib tõsi taga olla, sest need ka Photopointi veebikaubamajas müügi olevad kõrvaklapid on juba ajakirjanduse ja mitmete spetsialistide poolt saanud maksimaalse hinnangu. Turtle Beach on klappidesse koondanud enda ja Roccati aastakümnete pikkuse kogemuse nii raud- kui tarkvara alal.

Stealth Pro varustustase on muljetavaldav – klappidel on firma parimad 50 mm Nanoclear™ kõlarid, mis peaksid pakkuma oma klassi parimat bassiheli ning avarat helipilti.

Helipilti aitab veelgi parendada Turtle Beach “Audio Hub” rakendus, mis võimaldab kasutada spetsiaalseid helirežiime nagu Windows Sonic Xboxi ja arvuti jaoks, Sony 3D Audio Playstation 5 jaoks, samuti Dolby Atmost ja DTS-i. Rakendusega on võimalik kasutada ka Turtle Beachi eksklusiivset Superhuman Hearing® režiimi.

Mäluvahust klapipatjade juures on kasutatud ProSpecs™ prillisõbralikku tehnoloogiat. Nendel Turtle Beach kõrvaklappidel on paindlik mürasummutus, mida on võimalik vastavalt vajadusele reguleerida täieliku mürasummutuseni (-25db).  

Stealth Pro klappidel on ka eemaldatav TruSpeak™ mikrofon, mis kasutab Turtle Beachi patenteeritud S.M.A.R.T.-tehnoloogiat, mis minimeerib kõrvalise müra ja laseb mikrofoni ainult klapikandja hääle.  

Tehnilisi uuendusi on mänguriklappide kuningal veel teisigi nagu näiteks samaaegne Bluetooth-ühendus kahe seadmega jms.

Razer Kiyo X veebikaamera hoiab Sind alati fookuses

Seoses voogedastuse erinevate vormide võidukäiguga liigub tõusuteed ka veebikaamerate sortiment ja kvaliteet.

Väga heaks valikuks nii algajale kui edasijõudnud striimerile on Razer Kiyo X, mis USB-ühendusega võimaldab kuni 1080p resolutsiooni 30FPS-i juures (30 kaadrit sekundis).

Kiyo X mudelil on olemas ka kiire ja täpne autofookus, mis võimaldab kasutajal vabalt kaamera ees liikuda, kartmata, et ta kaadris uduseks muutub. Loomulikult saab kõiki veebikaamera sätteid tuunida ja salvestada kasutades “Razer Synapse 3” tarkvara. 

Meeldiva lisana on kaamera ümber paigutatud spetsiaalne ringvalgus, mis on suureks abiks hämaramates tingimustes. Kiyo X kinnitub kindlalt monitori külge või asetub lauale ja saad seda panna statiivi külge

Razer Kiyo veebikaamerate pere

Lisaks Kiyo X mudelile on Photopointi esinduskauplustes ja veebikaubamajas müügil ka Razer Kiyo ja Razer Kiyo Pro. Nendest viimane on tõeline tippklassi tegija, millel on ülitundliku STARVIS tehnoloogiaga 1/2.8 CMOS sensor.

Soodne Wacom One Pen Tablet on piiritute võimalustega graafikalaud

Wacom One graafikalaudade perekonda kuuluv Wacom One Pen Tablet abil saad digitaalselt joonistada, maalida, fotosid töödelda või märkmeid teha – võimalusi on piiritult. 

Wacom One Tablet  – “small” või “medium”?

Wacom One Tablet on saadaval kahes suuruses: One Pen Tablet Medium versioon on 21,6 × 13,5 cm ning One Pen Tablet Small on 15,2 × 9,5 cm suuruse aktiivse alaga.

Mõlemad nimetatud graafikalauad mahuvad ilusti sülearvutikotti ning need on kaasaskandmiseks erakordselt kerged.

Nende vahel valimisel on mõistlik vaadata, millisel tööpinnal Sa kõige rohkem töötad ning kui mobiilne Sa oled ehk kas digilauda on vaja palju kaasas kanda või pigem on see statsionaarselt kodus/kontoris.

Mõelda tasuks ka seda, mille jaoks sa kõige rohkem graafikalauda kasutama hakkad? Kui kasutad seda pigem hiire asendusena ning pliiatsiga visandamiseks mahti pole, siis ilmselt piisab Small-versioonist. Kui kavas on ka suuremad kunstiprojektid, siis võiksid vaadata Medium’i poole.

Loomulik pliiatsikogemus

Nii nagu tootenimi vihjab, siis on komplektis kaasas Wacomi survetundlik ja akuvaba pliiats, mis on ideaalne töövahend.

Sellega joonistamine ja kirjutamine on täpselt sama tunnetusega nagu päris pliiatsi või pintsliga paberil ning seda on lihtne seadistada ja kasutada. Soovi korral saad kasutada ka juhtivate tootjate nagu LAMY, Kaweko, Staedtler ja Dr. Grip poolt toodetud ühilduvaid pliiatseid.

USB-C ja Bluetooth ühendust

Wacom One Pen Tablet graafikalaual on olemas USB-C ja Bluetooth 5.1, mille abil saab selle ühendada nii arvutite kui ka Android nutiseadmetega.

See ühildub loomulikult mitmete operatsioonisüsteemidega – sealhulgas Windows, MacOS, Android ja Chrome OS (Windowsi ja MacOs puhul on vajalik driveri allalaadimine). 

Wacom ID = tasuta tarkvara tellimused

Kui oled Wacom One Pen Tablet’i mõnest Photopointi esinduskauplusest ära ostnud või tellinud selle meie veebikaubamajast, siis kindlasti loo Wacom ID konto (kui sul seda varasemalt ei olnud) ja registreeri oma graafikalaud.

See liigutus annab sulle juurdepääsu paljudele loomingulistele ja hariduslikele tarkvaradele, mis aitavad Su oskusi laiendada ja kinnistada.

Just Kontaktide leht